ANA SAYFA       •       KURUMSAL       •       SMS MARMARA GROUP       •       BİTKİ KATALOĞU       •       HABERLER       •       INFO
 
SAKARYA BOTANİK SAN. VE TİC. A.Ş.
  KURUMSAL
Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. / Kurumsal / Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş.
SAKARYA BOTANİK SAN. VE TİC. A.Ş.
SAKARYA BOTANİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Sakarya Botanik San. ve Tic A.Ş., 2006 yılında SMS Marmara Group bünyesinde Sakarya-Bilecik Karayolu 3.Km Eski Japon Deprem Konutları Yeri Adliye Köyü Kumbaşı Sapağı'nda  17 hektar alana kurulmuştur. 
 
 
Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. ’ninişletmiş olduğu Fidanlıkta; Yapraklılar, İbreliler, Ağaçcıklar, Bonzai türler, Çalıtürler, Otsu ve saz türler, Sarılıcı türler, Yarı bodur türler, Bazı meyve çeşitleri, Palmiye türleri, Egzotik türler'den yılda 1.000.000 adetin üzerindesaksılı süsbitkileri üretimiyapmaktadır.
 
Şirketin kuruluş amacı, Grup firmalarından Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş.’nin 120 hektar alanda üretiminiyaptığı bitkileri yarı mamul halde alarak bitki türve cinslerine göreuygun kaplarda mamul hale getirmek olup, öncelikleSMS Marmara Group firmalarının bitki ihtiyacını karşılamak, yurtiçive yurtdışına pazarlamaktır. Bu maksatla şirket bünyesinde10.000m2 Sera alanı, 5.000 m2 kapalı alan bitki saksılama hangarı, 5.000m2 Gölgelik ve otomatik sulama sistemleri ile bitki sağlığının gerektirdiği her türlü donanım bulunmaktadır.
 
İşletme bünyesindeki yurtiçive yurtdışı proje ve peyzaj uygulamaları yapan Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. hali hazırda Orta Asya, Orta Doğu ve Kafkas Cumhuriyetleri'nde kapsamlı ihracat yapmakta olup aynı zamanda peyzaj uygulamaları da yapmaktadır.
 
 

 

 
 
   
Sakarya Botanik San ve Tic. A.S. © 2013 Bütün Haklar Sakldr
Gizlilik BildirimiErisilebilirlikBu Siteyi Tavsiye Etdesign & technology
SMS Marmara Group
SMS Marmara Group
Real Time Analytics
Your SEO optimized title