ANA SAYFA       •       KURUMSAL       •       SMS MARMARA GROUP       •       BİTKİ KATALOĞU       •       HABERLER       •       INFO
 
Grup Başkanı
  SMS MARMARA GROUP
Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. / SMS Marmara Group / Grup Başkanı
Grup Başkanı
SMS MARMARA GROUP BAŞKANI

Mehmet Akif BAĞCE

Türkiye'de Peyzaj sektörü her ne kadar son yıllarda önemli bir gelişme kaydetmiş olsa da hatta uluslar arası düzeyde bitki üretimi ve peyzaj uygulamaları yapılıyor olsa da biz bu gelişmeyi yetersiz görüyorum.

Bu vesileyle çok daha fazla çalışmamız gerektiğinin farkındayım. Türkiye dört mevsimin yaşandığı bir coğrafyada ve klimatolojik koşullara sahip olmasının yanısıra oldukça genç ve çalışkan bir nüfus yapısına sahip olması önemli avantajlar sağlamaktadır.

 

İşte bu avantajlar doğrultusunda Türkiye'nin yakın gelecekte dünyanın sayılı peyzaj üretim noktalarından birisi olması hiç de zor olmayacaktır. İşte bizde bu gelişmeler doğrultusunda SMS Marmara grup olarak sektöre yön veren öncü kimliğimiz ile tüm bu gelişmelerde önemli bir pay sahibi olduğumuzu görüyor ve firmamız adına ayrı bir övünç sahibi olduğuna inanıyorum.

Bu hedefler doğrultusunda kalite ve dürüstlük ilkelerimizden taviz vermeden çok daha fazla çalışmamız gerektiğini düşünüyor kim ki bu sektörün gelişmesine azda olsa destek veriyor ise teşekkürlerimi sunuyorum.

   
Sakarya Botanik San ve Tic. A.S. © 2013 Bütün Haklar Sakldr
Gizlilik BildirimiErisilebilirlikBu Siteyi Tavsiye Etdesign & technology
SMS Marmara Group
SMS Marmara Group
Real Time Analytics
Your SEO optimized title